top of page

Micro Focus Partner Kick-off 2022 'Yılın En Yüksek Cirosu' Ödülü BASISTEK'in


 

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Micro Focus’un Türkiye Ekibi ve İş Ortaklarının 2021 eforlarının değerlendirildiği, başarılı proje ve iş ortaklarının ödüllendirildiği ve 2022 yılının açılışının yapıldığı “Micro Focus Partner Kick-off 2022” etkinliği, 19-20 Ocak Tarihleri arasında Micro Focus Türkiye’nin ev sahipliğinde, Ağaoğlu My Mountain Uludağ Hotel’de gerçekleştirildi. Sektörün önde gelen bilişim firmalarının hazır bulunduğu bu özel etkinlikte BASISTEK Bilgi Teknolojileri de yer aldı.

Tüm dünya için oldukça zor geçen bir yılın ardından elde edilen başarılara ilişkin değerlendirilmelerde bulunulan etkinlikte yeni yıl inisiyatifleri ve projeksiyonları üzerinde durularak 2022 Yılı’nın yol haritası çizildi.


2021 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü BASISTEK’e

Geçtiğimiz yıl pandemi koşulları uyarınca online gerçekleştirilen etkinliğin bu yıl ‘canlı’ organize edilen galasında başarılı proje ve iş ortaklarının ödüllendirildiği bölüm vardı. BASISTEK Bilgi Teknolojileri A.Ş’nin ‘Yılı En Yüksek Ciro’ ödülünü aldığı seremonide şirket Genel Müdürü Mehmet Ali Ceylan, tüm BASISTEK Ailesi’ni bu büyük başarıdan dolayı kutlarken, Micro Focus Türkiye’nin de bu ailenin büyük bir parçası olduğunu ve 2022 Yılı’nın daha da iyi olacağını belirterek ödül için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Törende ödülü ‘BASISTEK Ailesi’ adına Genel Müdür Mehmet Ali Ceylan, Yönetici Ortaklar Alper Özdemir ve Barış Baykan, İş Geliştirme ve Operasyon Müdürü Sezgin Aşkın; Micro Focus Türkiye & Yunanistan Ülke Müdürü Zafer Akın, Micro Focus Türkiye Satış Direktörü Erdem Şahin ve Micro Focus Türkiye & Yunanistan Pazarlama Müdürü Gamze Salkaya’dan teslim aldı.

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page