top of page
BASISTEK 1920x1080 LC_edited_edited.png

Yeni iş fırsatları ve 'Basistek Akademi' duyurularından haberdar olmak için bizi Linkedin hesabımızdan takip edebilirsiniz.

TeamBasistek Kimdir?

BASISTEK Linkedin Sayfası

Bilişim sektöründe danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2009 yılında faaliyete geçen BASISTEK, bilgisayar ve yazılım mühendislerinden oluşan deneyimli bir kadroya sahiptir. Konularında uzman kadrosu ile geniş bir müşteri kesimine sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak ürün, çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

BASISTEK, teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde kendisini sürekli yenileyerek sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunmaya devam etmektedir.

BASISTEK, sektörel çözümlerden iş çözümlerine; sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede güvenilir bir teknoloji ve iş ortağı olarak müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı ilke edinmiştir. Altyapı ve yönetim yazılımları konularında derin bilgi birikimine sahip deneyimli çalışanları ile BASISTEK, zengin iş pratikleri ile Türkiye’nin lider teknoloji firmalarındandır.

BASISTEK, orta ve büyük ölçekli şirketlerin, tüm bilişim ihtiyaçlarını müşterilerinin arzu ettiği “en uygun” koşullarda ve “en yüksek” kalite ile karşılar.

Bunun yanında Türkiye’de yazılım alanında ciddi yatırımlar yaparak, yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendisleriyle ile hem sektörün hem de ülkemizin kalkınmasına hizmet etmek hedeflerimiz arasındadır.

BASISTEK Akademi
Başarılı bir kariyer başlangıcı yapmak için gereken tüm donanımı edinebilmek için doğru yolu takip edemeyebilir, zamanını etkin kullanamayabilir, ihtiyacın olanı bilemeyebilirsin.
Peki tüm bu imkanları bir arada bulma şans karşına çıktığında ne yaparsın?

Dijital çağ çoktan yarını yaşamaya başladı. İş süreçlerini her geçen gün daha verimli hale getirip yönetmeye çalışan global kurum ve kuruluşlar, analitik düşünen, yaratıcı, problem çözme konusunda istekli ve yetenekli takımların danışmanlığına daha fazla ihtiyaç duyuyor. Profesyonel dünyadaki yerlerini IT alanınında danışmanlık vererek ayırmak isteyenler, henüz lisans mezunu hatta lisansını tamamlamak üzereyken kendilerini geliştirmeyi amaçlarken, lisans konusu ne olursa olsun teknik bir kafaya sahip olmanın avantajı, bu alanda gelişim gösterebilmek için gereken tüm kaynakların ulaşılabilir olması, pratik dünyada gerçek durumlar üzerinden, tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından desteklenmenin paha biçilemez olduğunun da farkındalar.

Tüm aday ve katılımcılara son iki yıldır Basistek Akademi'ye gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

2024 Yılı Basistek Akademi duyurularını Linkedin sayfamızdan takip edebilirsiniz.

BASISTEK 1920x1080 LC_edited_edited.png
bottom of page