top of page
BASISTEK 1920x1080 LC_edited_edited.png

Kariyer Sayfası

Yakında

Yeni haber ve fırsatlar sizlerle

pink gradient_edited.jpg
BASISTEK_RPA_ilanTR.png

Team Basistek yeni takım arkadaşlarını arıyor!

 • Basistek bünyesinde, yurt içi ve yurt dışı danışmanlık verdiğimiz müşteri projelerinde;

 • Aktif görev ve sorumluluk üstlenebilecek,

 • Müşteri gereksinimleri doğrultusunda uygulama üzerinde teknik çözüm sağlayabilecek.

 • Müşteri gereksinimleri doğrultusunda hizmet verdiğimiz uygulamalar üzerinde geliştirme / uyarlama / özelleştirmeler yapabilecek.

 • Müşteri sistemleri üzerinde yer alabilecek herhangi bir soruna hızlıca müdahale edebilecek, gerekli kök neden analizlerini yaparak sorunun neden kaynaklandığını tespit edebilecek ve çözümleyebilecek.

 • Proje ve operasyonel dokümantasyonlara katkı sağlayabilecek.

 • Hizmet verilen uygulamalar üzerinde sürekli öğrenmeye açık. (Ürün teknik yetkinlikleri, yeni versiyon özellikleri.)

Takım arkadaşları arıyoruz.

BASISTEK_TeamMate_Linkedin Banner.png

     Team Basistek yeni takım arkadaşlarını arıyor!

     Basistek bünyesinde, yurt içi ve yurt dışı danışmanlık

     verdiğimiz müşteri projelerinde;

 • Proje bazında değişken, 1. ve/veya 2. seviyede destek modelinde müşteri sistemleri üzerinde oluşabilecek herhangi bir soruna hızla müdahale edebilecek, gerekli kök neden analizlerini yaparak    sorunun neden kaynaklandığını tespit edebilecek ve çözümleyebilecek,

 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Destek verilen uygulamalar üzerinde sorunlara çözüm sağlama dışında gerektiğinde küçük çaplı uyarlama/özelleştirme yapacak,

 • Operasyonel dokümantasyonlara katkı sağlayabilecek,

      Takım arkadaşları arıyoruz!

TeamBasistek Kimdir?

Bilişim sektöründe danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2009 yılında faaliyete geçen BASISTEK, bilgisayar ve yazılım mühendislerinden oluşan deneyimli bir kadroya sahiptir. Konularında uzman kadrosu ile geniş bir müşteri kesimine sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak ürün, çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

BASISTEK, teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde kendisini sürekli yenileyerek sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunmaya devam etmektedir.

BASISTEK, sektörel çözümlerden iş çözümlerine; sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede güvenilir bir teknoloji ve iş ortağı olarak müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı ilke edinmiştir. Altyapı ve yönetim yazılımları konularında derin bilgi birikimine sahip deneyimli çalışanları ile BASISTEK, zengin iş pratikleri ile Türkiye’nin lider teknoloji firmalarındandır.

BASISTEK, orta ve büyük ölçekli şirketlerin, tüm bilişim ihtiyaçlarını müşterilerinin arzu ettiği “en uygun” koşullarda ve “en yüksek” kalite ile karşılar.

Bunun yanında Türkiye’de yazılım alanında ciddi yatırımlar yaparak, yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendisleriyle ile hem sektörün hem de ülkemizin kalkınmasına hizmet etmek hedeflerimiz arasındadır.

BASISTEK Linkedin Sayfası
BASISTEK 1920x1080 LC_edited_edited.png
bottom of page