top of page
BASISTEK 1920x1080 LC_edited_edited.png

NEDEN BASISTEK?

BASISTEK, BT altyapılarının dijitalleştirilmesine ve yönetilmesine dair çözümler sağlayıp, BT’yi, rutin işlerin yürütüldüğü bir maliyet merkezi olmaktan çıkartıp, kurum için değer üreten bir birim olarak konumlanmasını sağlayarak firmaların inovasyonlarını hızlandırarak pazar taleplerinin karşılanmasını sağlayacak yenilikçi çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunar.

Hakkımızda

Bilişim sektöründe danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2009 yılında faaliyete geçen BASISTEK, bilgisayar ve yazılım mühendislerinden oluşan deneyimli bir kadroya sahiptir. Konularında uzman kadrosu ile geniş bir müşteri kesimine sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak ürün, çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

BASISTEK, teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde kendisini sürekli yenileyerek sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunmaya devam etmektedir.

BASISTEK, sektörel çözümlerden iş çözümlerine; sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede güvenilir bir teknoloji ve iş ortağı olarak müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı ilke edinmiştir. Altyapı ve yönetim yazılımları konularında derin bilgi birikimine sahip deneyimli çalışanları ile BASISTEK, zengin iş pratikleri ile Türkiye’nin lider teknoloji firmalarındandır.

BASISTEK, orta ve büyük ölçekli şirketlerin, tüm bilişim ihtiyaçlarını müşterilerinin arzu ettiği “en uygun” koşullarda ve “en yüksek” kalite ile karşılar.

Bunun yanında Türkiye’de yazılım alanında ciddi yatırımlar yaparak, yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendisleriyle ile hem sektörün hem de ülkemizin kalkınmasına hizmet etmek hedeflerimiz arasındadır.

Yaklaşım

BASISTEK, BT altyapılarının dijitalleştirilmesine ve yönetilmesine dair çözümler sağlar, BT'yi, rutin işlerin yürütüldüğü bir maliyet merkezi olmaktan çıkartıp, kurum için değer üreten bir birim olarak konumlanmasını sağlar. Tüm BT organizasyonları izlenebilir ve takip edilebilir bir hale gelir.

Gücümüz

Tecrübe ve değişime ayak uydurmak bizim gücümüzdür. Tüm çalışmalarımızı koşulsuz müşteri memnuniyeti gözeterek yürütüyoruz. Uluslararası yazılım üreticileri ile yaptığımız iş ortaklıklarıyla birlikte, kurumsal düzeyde ölçeklenebilen bir yazılım portföyü sunarak en karmaşık ihtiyaçlara çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Her gün değişen bir sektörde deneyimli ve profesyonel personel ile kendisini sürekli yenileyerek, sürdürülebilir teknoloji çözümleri için hizmet ve servis sunmaktır.

Vizyonumuz

Güçlü, ileriye taşıyan, bilgi ve deneyimi ile fark yaratan, Uluslararası bir IT çözüm sağlayıcısı olmak.

Kalite Politikamız

Müşteri odaklı, topluma, çevreye, yasal mevzuat ve kanunlara, çalışan sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı, sürekli gelişmeye açık, kaliteli hizmet vermektir. Tüm çalışmalarımızı koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütürüz.

BASISTEK 1920x1080 LC_edited_edited.png
bottom of page