top of page

BASISTEK Bilgi Teknolojileri'nden Sosyal SorumlulukTeknolojide Kadın Derneği’nin düzenlediği ve destekçileri arasında BASISTEK Bilgi Teknolojileri’nin de bulunduğu Wtech Akademi’nin Mart 2021’de başlayacak ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi Eğitimleri için geri sayım başladı.

Bilgi teknolojileri servis yönetiminde uzmanlaşmanın yanı sıra soft skill eğitimlerle de katılımcıların kişisel gelişimlerine katkıda bulunulacak olan eğitim serisi aynı zamanda mezunlarına sektörün önde gelen firmalarında işe başlama fırsatı da sunacak.

Üniversitelerin özellikle Mühendislik ve STEM (fen, teknoloji, mühendislik ve matematik) bölümlerinden mezun olmuş ancak henüz iş bulamamış ve Bilgi Teknolojileri Servis Yönetimi konusunda kendisini geliştirmek isteyen adaylar için büyük bir fırsat sunan eğitim serisi, 1 ay sürecek olup tüm katılımcılara ücretsiz olarak faydalandırılacak.

Katılım ve Başvuru

Son başvuru tarihi olan 5 Mart 2021’e kadar iletişim bilgilerini içeren özgeçmişleriyle birlikte başvuru yapan, mülakat ve yazılı sınavdan geçen adaylar, 15 Mart’ta başlayacak ve 1 ay sürecek sınırlı sayıda kontenjanlı ücretsiz eğitimlere katılmaya hak kazanacaklar.

ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi Eğitimleri için detaylı bilgiler ve başvuru için linki tıklayın. Son başvuru tarihi: 5 Mart 2021

Commentaires


bottom of page