top of page

Basistek Suudi Arabistan Ofisinde Yeni Atama


 


Majdi Nada, Ağustos ayı itibari ile Basistek Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. AŞ’nin Suudi Arabistan Riyadh ofisinde Presales ve İş Geliştirme Müdürü olarak göreve başladı.

Ürdün, Amman Ahliyya Amman Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri mezunu olan Majdi Nada, telekom ve BT sektöründe satış stratejileri, proje ve servis yönetimi, bulut ve sanallaştırma çözümleri ve Presales konularında deneyim sahibidir.


Suudi Arabistan Fujitsu, International Turnkey Systems (ITS) ve son olarak Huawei firmasında 3 yıl boyunca Kıdemli BT Çözümleri Müdürü olarak çalışan Majdi Nada, kariyer hedefi olarak uluslararası bir firma olan Basistek Bilgi Teknolojileri San.Ve Tic. A.Ş.’nin Riyadh ofisinde, Presales alanında firmasını yeni bir seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

2017 Ağustos ayı itibariyle de Basistek Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. AŞ’nin Suudi Arabistan Riyadh ofisinde “Presales ve İş Geliştirme Müdürü” olarak yeni görevine başlayan Majdi Nada, kariyer hayatı boyunca içinde bulunduğu büyük ölçekli projelerle, Basistek’te de başarılı olacağını göstermektedir. コメント


bottom of page