top of page

Micro Focus Partner Kickoff 2023'te BASISTEK'e İki Ödül Birden!


 

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Micro Focus’un Türkiye Ekibi ve iş ortaklarının 2022 eforlarının değerlendirildiği, başarılı proje ve iş ortaklarının ödüllendirildiği ve 2023 Yılı'nın açılışının yapıldığı “Micro Focus Partner Kick-off 2023” etkinliği, 12-14 Ocak Tarihleri arasında Micro Focus Türkiye’nin ev sahipliğinde, Şirehan Hotel, Gaziantep'te gerçekleştirildi. Sektörün önde gelen bilişim firmalarının hazır bulunduğu bu özel etkinlikte BASISTEK Bilgi Teknolojileri de yer aldı.


Zorlu ve çok çalışmayla geçen bir yılın ardından elde edilen başarılara ilişkin değerlendirilmelerde bulunulan, #TeamBasistek'in 'Daha iyisini yapabilmek için nedenimiz çok!' sloganıyla katıldığı etkinlikte yeni yıl inisiyatifleri ve projeksiyonları üzerinde durularak 2023 Yılı’nın yol haritası çizildi. Etkinlik, oldukça zengin aktivite içeriği sayesinde de Gaziantep şehriyle kültür alış verişinde bulunulmasını sağlarken, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.2022 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü BASISTEK’e

Micro Focus partner Kickoff 2023'ün galasında ise başarılı proje ve iş ortaklarının ödüllendirildiği bölüm vardı. BASISTEK Bilgi Teknolojileri A.Ş’nin ‘2022 Yılı En Yüksek Ciro’ ve '2022 Yılı Bakım & Destek İş Ortağı' ödüllerini aldığı seremonide şirket Genel Müdürü Mehmet Ali Ceylan, tüm BASISTEK Ailesi’ni bu iki büyük ödülden dolayı kutlarken, Micro Focus Türkiye’nin de bu ailenin büyük bir parçası olduğunu ve 2023 Yılı’nın daha da iyi olacağını belirterek ödül için emeği geçen herkese teşekkür etti.


2022 Yılı'nın Bakım ve Destek Şampiyonu 'Team Basistek'

Törende BASISTEK ITSM Birim Müdürü Erdinç Öztürk, şirket için stratejik öneme sahip bir başarı kriteri olan 'Bakım ve Destek' konusunda Micro Focus özelinde tüm bir yıla damga vuran başarı hikayelerini simgeleyen bir ödül olması açısından da çok değerli bir konumda bulunan '2022 Yılı Bakım ve Destek İş Ortağı' ünvanı için tüm teknik kadroyu tebrik etti.


Her iki ödülü de ‘BASISTEK Bilgi Teknolojileri adına Genel Müdür Mehmet Ali Ceylan, ITSM Birim Müdürü Erdinç Öztürk; Micro Focus Türkiye & Yunanistan Ülke Müdürü Zafer Akın’dan teslim aldı.

Comentarios


bottom of page