top of page

Terzi Kendi Söküğünü Dikti !


 


Bilgi Teknolojileri Altyapı Yönetimi ve Bilgi Yönetişimi çözümleri danışmanlığında sektörün en öncelikli firmalarından olan Basistek, kısa bir süre önce kendi içsel süreçlerini dijitalleştirmek üzere kolları sıvadı. Müşterilerine verdiği hizmet kalitesini her gün daha yukarıya taşımayı kendine amaç edinen Basistek, kendi iç süreçlerinde de verimlilik, ölçülebilirlik ve yönetilebilirlik konularında çıtayı daha da yükseltmek adına bu projeye başladı.


Basistek’in öncelikli hedefi, müşterilerinde aynı anda devam eden bir çok projenin zaman, maliyet, kapsam ve diğer tüm kaynaklarının, şirket bünyesinde, tek bir noktadan yönetimini sağlamaktı. Ikinci aşama olarak da içeride bu şekilde yönetilen projeler ile ilgili, her müşteriye özel, gerçek zamanlı raporlar oluşturuldu.

Bu dijital dönüşüm projesini BTSOFT’un yerli ve milli yazılım platformunu kullanarak gerçekleştiren Basistek, gerek yazılım platformunun kullanım kolaylığı, gerekse projede çalışan ekibinin uzmanlık seviyesi sayesinde, INFOBIEN den aldığı destekle birlikte, 2 ay gibi kısa bir sürede, projeyi hayata geçirdi.


Yakın gelecekte, uzmanlık alanı olan Servis Yönetimi ve Envanter (asset) Yönetimi konularında kendi yazılımlarını piyasaya çıkartmayı hedefleyen Basistek, geliştirdiği platformun esnekliği sayesinde özellikle iş akışı ve özelleştirme durumlarında rakiplerinden çok daha hızlı hareket ederek kısa sürede müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.


Haberin detayları dunya.com adresinde
 Comments


bottom of page